Fińska firma Delipap Oy to ponad 40 lat tradycji w wytwarzaniu ekologicznych pieluszek i innych artykułów higienicznych dla dzieci. Powstają one na bazie celulozy – naturalnego surowca pozyskiwanego z ekologicznie czystych lasów. Wyprodukowane z niej włókna mają świetne właściwości higroskopijne, przepuszczają powietrze, są miękkie i delikatne, a w dotyku przypominają bawełnę.

Produkty firmy Delipap Oy opracowane zostały z myślą o delikatnej, wrażliwej skórze dziecka – są hipoalergiczne, w ich składzie nie ma chloru, lateksu, substancji zapachowych, barwników, alkoholu ani innych drażniących substancji chemicznych. Chronią one skórę przed występowaniem uczuleń i podrażnień, są bezpieczne nawet dla maluchów ze skłonnością do alergii.

Delipap Oy dba, aby procesy produkcji przebiegały zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska naturalnego. Niezmiennie zachowuje najwyższą jakość ekologiczną produktów, potwierdzoną skandynawskimi certyfikatami i zgodną z normami ISO. Stosując artykuły Delipap Oy, rodzice mogą być pewni, że dbają nie tylko dbają o zdrowie swojego dziecka, ale także o środowisko naturalne, w, którym przyjdzie mu kiedyś żyć.

Firma Delipap Oy jest właścicielem marek Muumi Baby i Helmi Baby.

Produkty Muumi to powstały z myślą o wrażliwej, potrzebującej ochrony skórze dziecka. Wykonano je z naturalnej celulozy. Są one bardzo delikatne i przyjemne, w dotyku przypominają bawełnę. Nie powodują odparzeń i podrażnień, są całkowicie bezpieczne pod względem dermatologicznym i alergologicznym. Super chłonne, posiadają anatomiczny kształt, dostosowany do aktywności malucha i system nieuwierających gumek, zabezpieczający przed przeciekaniem. Ich zaletą jest także łatwe i wygodne zakładanie i zajmowanie.

Produkty MUUMI to 0%:

  • substancji zapachowych,
  • substancji nawilżających,
  • chloru,
  • lateksu,
  • formaldehydu,
  • ftalanów,

Znakiem rozpoznawczym pieluszek są postaci Muminków z baśni Tove Jansson. Ci mali bohaterowie ulubionych bajek żyli w zgodzie z naturą– tak właśnie produkowane są pieluszki Muumi. Cały proces produkcji przebiega z troską o środowisko naturalne, które powinno być przekazane młodemu pokoleniu w jak najlepszym stanie.

Opakowanie pieluszek wykonane jest z materiałów w 100% biodegradowalnych.

Jakość pieluszek Muumi została potwierdzona licznymi skandynawskimi i światowymi certyfikatami.

MUUMI Baby to oryginalny produkt fiński.

Artykuły higieniczne Helmi Baby to chusteczki nawilżane, maty, podkłady, wkładki laktacyjne, śliniaki, które uzupełniają pielęgnację małego dziecka. Posiadają one wysokie walory użytkowe – są przyjemne w dotyku, delikatne i chłonne.

Produkty Helmi Baby są hipoalergiczne, wykonane z naturalnej celulozy i innych materiałów – idealnie sprawdzą się do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka, nawet tej najbardziej wrażliwej. Ulegają prawie 100% biodegradacji, a proces produkcji przebiega z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych.

Ich bezpieczeństwo dermatologiczne i ekologiczna jakość zostały potwierdzone licznymi certyfikatami.

Helmi Baby to oryginalny produkt fiński.

Produkty Helmi Baby to 0%:

  • alkoholu,
  • barwników,
  • substancji zapachowych.

Produkty Muumi i Helmi Baby >
otrzymane certyfikaty: